یکشنبه 24 تیر 1403، 14 July 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 1334

تعمیرگاه ترمز ای بی اس کرمان

بهترین تعمیرگاه و مکانیکی ترمز ای بی اس ABS خودرو در کرمان سیرجان رفسنجان بم جیرفت زرند کهنوج شهربابک بردسیر بافت بروات راور ماهان بهرمان فهرج نرماشیر فاریاب سرچشمه

نام و نام خانوادگی:

مهندس عطایی

موقعیت:

تهران-کرمان

تاریخ ارسال:

26 اسفند 1400 ساعت 09:44

تاریخ انقضا:

29 اسفند 1410

تلفن تماس:

02155078658

موبایل:

09129470388

پست الکترونیکی:

hoseynboster2021@gmail.com

آدرس:

نمایندگی مرکزی تهران : تهران میدان شوش خیابان شهرزاد جنوبی پلاک 624

متن آگهی

تعمیرگاه ترمزABS اتومبیل های ایرانی و وارداتی کرمان

تعمیرگاه تخصصی تعمیر ترمز های ABS با ضمانت نامه کتبی
عیب یابی و تعمیرات سیستم ترمز
فروش و تعمیر ترمز ABS
تعمیرگاه ها برای تعمیرات ,سرویس بلوک ABS
این تعمیرگاه مجهز است به دستگاهای فوق تخصص تعمیرات بلوک ABS , تعویض شیرهای خراب بلوک ABS با دستگاه های مخصوص
تعمیرگاه تخصصی ترمز(لنت , بوستر , پمپ , رفع لرزش ترمز)
تعمیر تخصصی بلوک abs با دستگاههای پیشرفته
نصب لنت ترمز اتومبیل های خارجی و ایرانی با بالاترین کیفیت و ارائه ضمانت
 

تعمیر و فروش لوازم ترمز خودرو

تکنسین های مجاز ما متخصص ترمز هستند و ما می توانیم انواع ترمز و قطعات ترمز (دیسک , درام , ABS و غیره ) را تعمیر و تعویض کنیم.
همچنین این مجموعه مجهزترین کلینیک تخصصی سیستم ترمز می باشد که توانایی تعمیر بلوک ABSو تعمیر یونیت ABS انواع خودرو های داخلی و خارجی در کوتاه ترین زمان را دارا می باشد.

قابل توجه اونهايي که ميخوان رو ماشينهاي معمولي ترمزهاي ABS ي رو که تو روزنامه تبليغ ميکنن بندازن. اين ترمزها فقط حالت مکانيکي دارند و هوشمند عمل نمي کنند و در مواردي موجب خطرناکتر شدن کنترل خودرو ميشوند.
 

مزايای سيستم ترمز ABS

سيستم ترمز مجهز به ABS قادر است وضعيت ايمن‌تري را براي خودرو ايجاد کند.

کاهش خط قرمز افزايش پايداري خودرو در جاده‌هاي لغزنده افزايش کنترل فرمان کاهش اثر شرايط متفاوت جاده بر روي لاستيک‌ها، کاهش‌ مقدار لرزش لاستيک و سيستم تعليق در ترمز و پايداري خودرو در جاده‌هاي ناهمگن به هنگام ترمز شديد از فوايد اين سيستم است.

بيشتر ماشينهاي جديد داراي سيستم ترمز ضد قفل استاندارد و اختياري هستند.تا در مکانهاي مختلف آب و هوائي ماشين شما و همچنين خودتان را در مقابل حوادث ناگهاني حفظ کند بر روي داشبورد چراغ زرد رنگي وجود دارد که در صورت فعال بودن ترمز ضد قفل روشن است.
تفاوت وسايل نقليه داراي ترمز ضد قفل در اين است که اين سيستم بر هر چهار چرخ وسيله نقليه اثر ميگذارد و باعث محصور کردن چرخها و در مسير نگه داشتن اتومبيل مي گردد.

تعمیرگاه تخصصی ترمز صداقت با در اختیار داشتن تیم کاربلد و حرفه ای یکی از بهترین تعمیرگاه ها برای تعمیرات، سرویس بلوک ABS و سیستم ترمز در تهران است.

یکی از دلایل خرابی سیستم ترمز ای بی اس مربوط به فیوزهای تغذیه پمپ ABS (یونیت) می شود. برای اینکه بفهمید کدام فیوز خراب است، باید جعبه فیوز را در خودروی خود پیدا کنید که اغلب در زیر کاپوت قرار دارد. به محض اینکه جعبه فیوز را پیدا کردید، فیوز معیوب را تعویض می کنید و همه چیز تمام است.
✔️اگر خودروی شما مشکلات شایع و متداول ترمز مربوط به واحد ABS خالی کردن یا مسدود شدن کانالهی خروجی بلوکه نشتی روغن و.... را دارد با ما تماس بگیرید

💯ترمزاتومبیل شما،نگهبان جان شماست
💯هدف ما،جلب رضایت شماست


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر