یکشنبه 24 تیر 1403، 14 July 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 1632

آموزشگاه نقاشی و طراحی محدوده غرب تهران

آموزشگاه طراحی و نقاشی با صدور گواهینامه مهارت و 25 سال سابقه و تعدد نمایشگاه آموزش آبرنگ و مداد رنگی و رنگ و روغن با مدرک فنی و حرفه ای در جنت آباد غرب تهران فروش تابلو و قبول سفارش انواع تابلو

نام و نام خانوادگی:

سرکار خانم منیژه انصاریان

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

19 اردیبهشت 1401 ساعت 09:17

تاریخ انقضا:

31 تیر 1403

تلفن تماس:

02144477353

موبایل:

09126714641

وب سایت:

-

پست الکترونیکی:

-

تلگرام:

آدرس:

تهران - محدوده غرب تهران _ جنت آباد مرکزی ،نرسیده به چهارراه ایرانپارس، نبش کوچه یازدهم مخابرات، برج اداری مهیار ، طبقه هفتم ، واحد 20

متن آگهی

آموزشگاه نقاشی و طراحی انصاریان در جنت آباد

من نقاشیم افتضاحه!
این متداول ترین جمله ای هست که خیلی از ما با دیدن یک نقاشی یا طراحی زیبا به خودمون میگیم.
تا حالا به این فکر کردید که شما هم می توانید ساخته های ذهنی خودتون رو روی کاغذ به تصویر تبدیل کنید؟
برای بسیاری از آدم ها نقاشی و طراحی خیلی هیجان انگیزتر از عکس واقعی بنظر میرسه. چرا؟
چون یک خلق هنرمندانه هست. حالا هم دیر نیست. اگه این تجربه رو ندارید، حداقل یک بار امتحانش کنید.


تماس با ما :
02144477322
02144477353
09126714641


آموزش آبرنگ در غرب تهران

پيش از شروع نقاشي با آبرنگ كاغذ را نمناك كنيد (با اسفنج مرطوب ) سپس كاغذ را بر روي ميز يا تخته زير دستي با چسب بچسبانيد. در اين حالت سطح كاغذ چين خوردگي دارد ولي پس از چند دقيقه كه نم كاغذ برچيده شد سطح آن نيز صاف مي گردد. كاغذ را دوباره مرطوب نماييد و اندكي صبر كنيد تا نم آن كم شود، در حيني كه سطح كاغذ در حال خشك شدن است با مداد نرم، پاره اي از قسمت هاي شكلي را كه در نظر داريد مجسم سازيد روي كاغذ نمناك طرح كنيد. پس از پايان طرح كاغذ را به كنار بگذاريد تا رطوبت در آن رسوخ نمايد، در اين فرصت رنگها را آماده كنيد.
 

قلم مو را با مقداري آب و با رنگ آغشته سازيد و رنگ را كاملاً روي تخته شاسي بماليد تا كاملاً حل شود. دفترچه آبرنگ يا تخته اي را كه كاغذ آبرنگ بر روي آن چسبيده روي سطح صاف قرار داده و به نقاشي بپردازيد. قلم مو بايد هميشه پر از آب و رنگ باشد، خواه شكل ظريفي را نقش كنيد و يا اينكه سطح بزرگي را رنگين سازيد. دليلش اين است كه در اين روش، عمل نقاشي بايد با سرعت و جرأت انجام گيرد و چنانچه قلم مو خشك باشد اين عمل امكان پذير نخواهد بود.


در نقاشي با آبرنگ براي اينكه رنگها در همديگر نروند، بين ضربات قلم فاصله كوتاهي در نظر بگيريد تا كاغذ بتواند رنگ اول را در خود فرو ببرد و براي پذيرش رنگ بعدي آماده شود. اگر بخواهيد رنگ ها كاملاً شفاف و درخشنده با شند بايد صبر كنيد تا لايه رنگي كه روي كاغذ كشيده ايد كاملاً خشك شود و سپس لايه ديگر را روي آن بكشيد. چون جنسيت مادي آبرنگ شفاف است، بنابراين هر لايه اي كه روي لايه ديگر مي نهيد رنگ لايه زيرين را نيز نشان مي دهد و در محل برخورد دو لايه، رنگ تيره تر خواهد شد.


مثلاً اگر سطحي را به ر نگ سبز درآوريد و پس از خشك شدن لايه قرمز روي آن بكشيد در نقاطي كه سبز و قرمز روي هم قرار گرفته باشد رنگ قهوه اي پديد خواهد آمد. ولي نبايد بيش از دو يا سه رنگ را با هم مخلوط نمود چون در اين صورت رنگ كدر خواهد شد. هرگز رنگ سفيد به كار نبريد. سفيد، رنگها را مات مي كند و از درخشندگي رنگ مي كاهد و خصلت نقاشي با آبرنگ يعني (شفافيت) را از بين مي برد.


آبرنگ را نبايد غليظ به كار ببريد چون رنگ غليظ نمي گذارد ساير رنگها از زير آن ديده شوند و نقاشي آبرنگ به نقاشي با گواش شبيه خواهد شد. قلم مو را بعد از هر رنگ در آب تميز بشوييد و با پارچه خشك كنيد و سپس به رنگ ديگر آغشته نماييد. براي از بين بردن لكه رنگي كه به نظرتان جالب نيست، اسفنج را در آب خيس كنيد و آهسته روي لكه مزبور بكشيد. لكه را با دقت به وسيله اسفنج برداريد. صبر كنيد تا كاغذ خشك شود. پس از آنكه كاغذ كاملاً خشك شد رنگ مورد نظر را به شكل لايه نازك روي آن قرار دهيد. براي اينكه در نقاشي با آبرنگ موفقيت كامل به دست آوريد تمرين را از موضوع هاي كوچك و بسيار ساده آغاز نماييد. دو عدد ميوه، چند فنجان، يك شاخه گل و ... ابتداي اين كار دقيقاً به اين اشيا نگاه كنيد. رنگهاي آنها را تشخيص دهيد، مرز تاريكي و روشني رنگ ها را معين كنيد وبه ساختن آنها بپردازيد.


آموزش تخصصی طراحی و سیاه قلم در جنت آباد

تکنیکهای اصولی طراحی با کمک اندازه گیری نسبتهای یک چهره بدون استفاده از روشهای کپی کردن را طراحی چهره می نامند.
تکنیک سایه پردازی یک چهره با کمک کنته و پودر زغال و… که طرح اولیه آن قبلا کشیده شده را سیاه قلم می نامند.

قبل از آموزش سیاه قلم و تکنیکهای دیگر رنگی یادگیری اصول و تکنیکهای طراحی با مداد بسیار مهم است و پایه شروع کار برای دیگر تکنیکها است. در طراحی با مداد از جنس گرافیت استفاده میشود که به نسبت زغال سخت تر و تیرگی کمتر دارد و اگر برای ایجاد تیرگی روی کاغذ فشار داده شود اثر براقی آن دیده می شود. زغال بافت مخملی و نرمتر و تیرگی بسیار بیشتری دارد.
 

آموزش تخصصی گواش در جنت آباد 

از دشواری های نقاشی با گواش، پوشاندن سطوح بزرگ بصورت یکدست و یکنواخت و بدون بجا گذاشته شدن لکه ها و خطهای ناخواسته است. در این موارد میتوان جاهای ناموفق را با گذاشتن رنگهای جدید اصلاح کرد. البته نباید در این کار زیاده روی نمود زیرا چنانچه قبلا اشاره شد، رنگهاترک برداشته و میریزند.
 در حال حاضر گواش در هنر کاربرد زیادی ندارد، در عوض در هنرهای تطبیقی، مصرف گسترده ای دارد و در پوستر، آفیش، اعلامیه و آگهی، نقشهای تزیینی و غیره که هدفهای مصرفی دارند و دوام چنین آثاری زیاد مورد نظر نیست، بکار میرود.
 بهتر است گواش را مانند آبرنگ از روشن به تیره کار کرد. گر چه رنگهای گواش پوشانندگی خوبی دارند، با این حال روشن تر کردن جای تیره در گواش دشوارتر از تیره کردن جای روشن است.

 

آموزشگاه نقاشی و طراحی در غرب تهران با مدرک فنی و حرفه ای

آموزش نقاشی در جنت آباد ، آموزشگاه نقاشی در جنت آباد، آموزشگاه طراحی و نقاشی در جنت آباد ، آموزشگاه طراحی و نقاشی انصاریان در جنت آباد، آموزشگاه طراحی ونقاشی انصاریان در غرب تهران ، آموزشگاه طراحی و نقاشی انصاریان در محدوده غرب تهران ، آموزشگاه نقاشی در غرب تهران ، آموزشگاه طراحی و نقاشی در غرب تهران، آموزش نقاشی در غرب تهران ، آموزش طراحی و نقاشی در غرب تهران ، آموزشگاه نقاشی در محدوده غرب تهران ، آموزشگاه طراحی و نقاشی در محدوده غرب تهران ، آموزش آبرنگ در جنت آباد ، آموزش مدادرنگی در جنت آباد ، آموزش رنگ وروغن در جنت آباد ، آموزش طراحی سیاه قلم در جنت آباد ، آموزش چهره در جنت آباد ، آموزش نقاشی مدرن در جنت آباد ، آموزش مدادرنگی در غرب تهران ، آموزش طراحی در غرب تهران ، آموزش رنگ وروغن در غرب تهران ، آموزش نقاشی مدرن در غرب تهران ، آموزش اکرولیک در جنت آباد ، آموزش اکرولیک در غرب تهران ، آموزش اکرولیک در محدوده غرب تهران ، آموزش میکس مدیا در جنت آباد، آموزش میکس مدیا درغرب تهران ،  آموزشگاه نقاشی با ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای در جنت آباد ، آموزشگاه طراحی و نقاشی با ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای در غرب تهران ، آموزشگاه طراحی و نقاشی با ارائه مدرک رسمی در محدوده غرب تهران ، آموزش تخصصی چهره ،سیاه قلم در جنت آباد ، آموزش تخصصی چهره در غرب تهران ، آموزش چهره در محدوده غرب تهران ، آموزش کلیه تکنیکهای طراحی و نقاشی در جنت آباد ، آموزش کلیه تکنیکهای طراحی و نقاشی در غرب تهران ، آموزش کلیه تکنیکهای طراحی و نقاشی در محدوده غرب تهران ، بهترین آموزشگاه نقاشی در جنت آباد ، ، بهترین آموزشگاه طراحی و نقاشی در غرب تهران ، بهترین آموزشگاه نقاشی در محدوده غرب تهران ، بهترین آموزشگاه طراحی و نقاشی در جنت آباد، آموزشگاه طراحی و نقاشی با ارائه مدرک رسمی درجه۱ و۲ نقاشی وابسته به فنی و حرفه ای


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر