پنج شنبه 10 خرداد 1403، 30 May 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 860

بهترین جراح چاقی و بای پس تهران

بهترین جراح چاقی بهترین جراح اسلیو بهترین جراح بای پس بهترین جراح زیبایی و پیکر تراشی متخصص جراحی عمومی، چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی تهران

نام و نام خانوادگی:

دکتر محمد گنجه

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

8 مرداد 1401 ساعت 19:17

تاریخ انقضا:

30 آذر 1403

تلفن تماس:

02188047427

موبایل:

09121775628

وب سایت:

-

پست الکترونیکی:

-

تلگرام:

http://t.me/DrGanje

ویدئو:

آدرس:

تهران - یوسف آباد ، نبش خ۴۷، پلاک۴۱۷ ساختمان نادر، طبقه ۲ ، واحد ۲۰۴ ، سه‌شنبه ها۴تا۶

متن آگهی

دکتر محمد گنجه بهترین جراح زیبایی و پیکر تراشی تهران

فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاروسکوپی
فوق تخصص جراحی چاقی در تهران
فلوشیپ جراحی چاقی


چاقی و علت  آن

در دنیای امروز کاهش وزن و درمان چاقی برای بسیاری به یک معضل تبدیل شده است.
 بسیاری از بیماری ها رابطه مستقیم با ازدیاد وزن دارند از جمله می توان به کبد چرب، دیابت، فشار خون، درد مفاصل، تنگی نفس، برخی از مشکلات گوارش و غیره اشاره نمود.
در ایران نیز این مشکل تا حدودی زیادی وجود دارد و طبق بررسی برخی از پزشکان و متخصصین تغذیه ازدیاد وزن و چاقی در سال های آینده به یک معضل جهانی تبدیل خواهد شد.
مصرف غذاهای پرانرژی مانند مواد قندی و چربی ها و پرخوری و بی علاقگی به میوه ها و سبزی ها و کم تحرکی از علل مهم چاقی محسوب می شوند. 


همچنین افرادی که با افزایش سن، کم تحرک هستند و بیشتر می خوابند و بالطبع نیاز به انرژی کمتری دارند، اما دریافت انرژی یعنی مواد غذایی را که مصرف می کنند به مقدار لازم کاهش نمی دهند نیز در معرض خطر چاقی قرار دارند. بیماری هایی که سبب کاهش فعالیت می شوند مانند بیماری های استخوانی و مفصلی مانند آرتروز، اختلال در فعالیت برخی از غدد داخلی بدن مانند کم کاری غده تیروئید و زمینه ارثی چاقی از دیگر عوامل موثر در بروز چاقی هستند.


تاثیر جراحی های چاقی بر زندگی روزمره افراد

جراحی های چاقی به عنوان یکی از راه های بسیار مهم در حفظ حیات و کیفیت زندگی افراد چاق است و در بهبود آن نقش بسزایی دارد.

تغییرات مثبت این جراحی ها بر زندگی افراد به قدری گسترده هستند که هرساله تعداد زیادی مقالات علمی در منابع مختلف در مورد آن منتشر می شود و همچنان تحقیقات در زمینه آن ادامه دارد.
 
بعضی افراد این جراحی ها را فقط در کاهش وزن خلاصه میکنند،  ولی پس از انکه وزن افراد کاهش می یابد تحولات زندگی آنها غیر قابل انکار است.
این تغییرات چنان زیاد است که خود بیماران  تا مدت زیادی  شگفت زده هستند.
اثرات مثبت جسمی ، روحی ، خلقی و حتی مالی که این تغییرات،  در زندگی این افراد و خانواده های انها دارد، چنان عمیق است که تقریبا تمامی انها به نوعی از وقوع یک معجزه در زندگی شان یاد میکنند. که البته شواهد علمی نیز این تغییرات مثبت را تایید میکند.


البته باید گفت گزارشات فراوان علمی  شواهد بهبودی شرایط جسمی از جمله؛ قلبی و عروقی ، تنفسی ، کلیوی باعث شده است که این جراحی ها هرساله با استقبال بیشتری مواجه شوند.

در حال حاضر خوشبختانه گروهی از جراحان به نام جراحان چاقی و متابولیک کار تخصصی خودرا روی این رشته بسیار مهم متمرکز کرده اند و مراجعه بیماران به اینگونه افراد باعث موفقیت بیشتر جراحی ها و عوارض کمتر خواهد بود.
 

بهترین جراح چاقی و بای پس تهران


خداحافظی با چاقی

عدم تحرک بدنی و تغذیه نامناسب سبب چاقی در افراد می شود اگر میخواهید برای همیشه از چاقی خداحافظی کنید کافیست  نکات کلیدی را امتحان کنید تا هر چه سریعتربه نتیجه مطلوب برسید


چاقی به اعتقاد خیلی‌ها بزرگ‌ترین مشکل سلامتی در قرن جدید است. 
 به نظر می‌رسد آدم‌های بی‌تحرک درمعرض غذاهای پرکالری و پرحجم قرار گرفته‌اند و ناخودآگاه جامعه رو به چاقی می‌رود.
 اما روش‌هایی وجود دارد که می‌توان تا حدی با آنها جلوی چاقی را گرفت. یکی از آن روش های عمل های جراحی درمان چاقی است ‌ که با آن به راحتی وزن اضافه خود را کم می کنید و از بازگشت ان هم جلوگیری خواهید کرد.


با این عمل ها می‌توانید وزن خود را ثابت نگه دارید و با چاقی خداحافظی کنید.
این عمل ها متابولیسم شما را نیز افزایش میدهند . در افراد چاق به دلیل گرفتن رژیم های غلط معمولا ، متابولیسم بسیار پایین و یا خاموشی داریم. با انجام این عمل های درمان چاقی عملا متابولیسم شما افزایش می یابد برای همین به آنها عمل های متابولیک نیز گفته می شود.


عمل چاقی آری ،نه ؟؟؟

چاقی یک بیماری مزمن خطرناک است که به سرعت در حال گسترش بوده و میلیون ها نفر را در سراسر دنیا درگیر کرده است. طبق آمار جهانی، چاقی دومین علت مرگ قابل پیشگیری است.


اگر با دقت گوش کنید ، دیگر کوچه ها صدای شور و بازی کودکان را شاهد نیستند.
 این روزها کودکان  تنهایی پای کامپیوتر یا تلویزیون می‌نشینند و «پلی استیشن» بازی می‌کنند یا بازی‌های آنلاین را مرحله به مرحله فتح می‌کنند. 
واز یکسو غذاهای رنگارنگ فست فودی سلامت دانش‌آموزان را نشانه رفته و از سوی دیگر خانواده‌هایی که طاقت نه گفتن به فرزندان خود را ندارند نیز بدون توجه به همه پیامدهای تربیتی هرآنچه کودک می‌خواهد در اختیار او قرار می‌دهند تا ناخواسته بر ریشه کودکان خود تیشه بزنند.


یکی از راههایی که امروزه برای مقابله با چاقی کاربرد دارد، استفاده از عمل های جراحی چاقی در سطح دنیاست. این عمل ها حدود ۳۰ سال قدمت دارند و به سرعت در حال رشد و تکامل هستند. اینطور به نظر میرسد که با توجه به هزینه های درمان، جراحی چاقی ،راه حل مناسبی برای جلوگیری و بهبود بیماران محسوب می شود و در بین افراد چاق هم طرفدار دارد.


حتما بارها و بارها شنیده‌‌اید که رژیم‌های غذایی خاص شاید برای کاهش وزن دائمی مناسب نباشند.
برخی از رژیم‌ها ناگهان و یکباره طرفداران بسیار پیدا می‌کنند و بسیار محبوب می‌شوند اما واقعا برای همه افراد کارساز نیستند. 
این رژیم‌های پرطرفدار اغلب برای کاهش وزن در مدت کوتاه محبوب و معروف می‌شوند ولی در دراز مدت اثری ندارند.

بهترین جراح چاقی و بای پس تهران

مزایای درمان چاقی با عمل جراحی

با این جراحی ها از شر چاقی خلاص میشوید. 

به بیماران توصیه می‌شود برنامه‌های رژیم غذایی و تمرین‌های بدنی خود را جداً پیگیری کنند.
 نباید فراموش کرد که موفقیت عمل جراحی منوط به پایبندی بیمار به اصول درمانی است. همه‌ی بیمارانی که این برنامه‌ها را مصرانه اجر می‌کنند، خیلی سریع وزن خود را کاهش می‌دهند و در مدت تقربیاً یک تا یک و نیم سال به وزن طبیعی دست می‌یابند و قادر به شروع زندگی جدیدی هستند.


امراض زیر اگر بیمار دچار ان باشد بعداز عمل جراحی چاقی به شدت بهبود می‌یابند:

ـ فشار خون بالا. 70 درصد از بیماران به مصرف داروهای فشار خون پایان می‌دهند.

ـ بالا بودن کلسترول خون. آمارها حاکی از آن است که 80 درصد بیماران به کلسترول خون پایین رسیده اند. دو یا سه ماه بعد از عمل شاخص‌توده بدنی به سطح نرمال می‌رسد.

ـ خطر بیماری‌های قلبی کاهش می‌یابد.

ـ تعدادی از بیماران مبتلا به دیابت نوع دوم دیگر نیازی به ادامه‌ی مصرف دارو ندارند.


ـ در افرادی که در آستانه‌ی بیماری دیابت قرار دارند بهبودی کامل حاصل می‌شود.

ـ تنگی نفس‌های شدید به نحو چشمگیری کاهش می‌یابد و در بعضی بیماران بهبودی کامل حاصل می‌شود.

ـ مشکلات تنفسی در عرض چند ماه مرتفع می‌شود. بسیاری از بیماران به فعالیت‌های معمولی زندگی که به خاطر این مشکلات رها کرده‌ بودند، برمی‌گردنند.

ـ اختلالات خوابِ ناشی از چاقی، از قبیل خفگی، مداوا می‌شود.

ـ رفلکس اسید معده درمان می‌شود.

ـ روند کاهش وزن در بیمارانی که پایبند قواعد درمان هستند بسیار مشهود است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر