شنبه 26 خرداد 1403، 15 June 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 1022

مجری دکوراسیون داخلی اصفهان

بهترین شرکت مشاور طراحی و معماری داخلی در اصفهان طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ادارات ویلایی مسکونی تجاری اصفهان گروه معماری و دیزاین داخلی لوکس و لاکچری اصفهان گروه طراحی و معماری ارزان اصفهان

نام و نام خانوادگی:

-

موقعیت:

اصفهان

تاریخ ارسال:

3 شهریور 1401 ساعت 15:22

تاریخ انقضا:

31 شهریور 1403

تلفن تماس:

-

موبایل:

-

وب سایت:

-

پست الکترونیکی:

-

اینستاگرام:

تلگرام:

واتس اپ:

ویدئو:

آدرس:

-

متن آگهی

اجرای دکوراسیون داخلی اصفهان

طراحی دکوراسیون و اهمیت آن 

طراحی دکوراسیون به معنای نحوه چیدمان وهمخوانی وسایل داخلی ساختمان میباشد که بستگی به سلیقه وعلایق افراد دارد. علم طراحی دکوراسیون برای کمک به اشخاص یک خانواده جهت دریافت حس آرامش وراحتی درمنزل و همچنین کمک به بالا بردن روحیه وراندمان کاری کارمندان در محل کار است. مهندسینی که دراین زمینه تحصیلات وعلم کافی دارند برای مشاوره بهترین گزینه هستند که بایک جلسه مصاحبه میتوانند بهترین طرح رابا توجه به سلیقه شما دراختیارتان قرار دهند. مجموعه ما با متخصصین جوان و مجرب آماده کمک به اجرای طرح دلخواه ورویایی شما هستند.


انواع سبک دکوراسیون

دکوراسیون داخلی دارای سبکهای متفاوتی است مانند سبک دکوراسیون مدرن،سبک کلاسیک،سبک مینیمال،سبک ساحلی،سبک اسکاندیناوی و...
که هر شخصی باتوجه به سلیقه خود خواهان آن میباشد. تمام اجزای داخلی منزل،محل کار ویا فروشگاه ازجمله وسایل انتخابی،رنگ های بکار برده شده و نحوه چیدمان آنها درهر سبک متفاوت است. انتخاب صحیح این موارد نیاز به علم و دانشی دارد که متخصصین ما میتوانند با مشاوره به شما در اجرای طرح مورد نظرتان کمک کنند تابا کمترین هزینه وزمان بهینه ترین استفاده را ازفضای منزل ومحل کار خود ببرید.


موارد حائز اهمیت در طراحی دکوراسیون


مبلمان:
مبلمان یکی از مهمترین اجزای محیط کار ومنزل محسوب میشود بنابراین باید بادقت بیشتر ومتناسب باسبک دکوراسیون طراحی شده انتخاب شود. مثلا درسبک کلاسیک که یکی ازسبکهای محبوب در ایران میباشد ازمبلمان سلطنتی استفاده میشود ورنگ آن نیز باید متناسب با رنگ سایر اجزای محیط باشد


دیوار:
در طراحی دکوراسیون بهتر است به جای توجه به همه ی دیوارها که بخش زیادی از محیط راشامل میشوند روی دیواری که بیشتر در معرض دید است تمرکز کرد. دیوار مورد نظر رامیتوان با روشهای متفاوتی با سایر اجزای محیط هماهنگ کرد. به طور مثال در سبک مدرن که یکی دیگر از سبکهای محبوب در ایران است ازدیوارهای کاذب استفاده میشود.


نورپردازی:
نورپردازی میتواند در حسی که ازمحیط دریافت میکنید تاثیر بسزایی داشته باشد پس درانتخاب لوستر ورنگ نور باید دقت داشته باشید. مقدار نور درمنزل،محیط کار وفروشگاه متفاوت است. در منزل ترجیح ما دریافت بیشتر نور طبیعی میباشد امادر محیطی مانند کافه ها ازنور کمتری استفاده میشود برای دریافت حس آرامش وسکوت.


سقف و کف:
سقف و کف محیط به اندازه دیوارها حائز اهمیت است. رنگ وجنس آن نیز باید مطابق با سایر اجزای محیط ومتناسب باسبک دکوراسیون باشد. به طور مثال در سبک مینیمال که سبک ساده پسندان است از سقف ودیوارهای ساده ای استفاده میشود که رنگ خنثی دارند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر