یکشنبه 24 تیر 1403، 14 July 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 1213

پیمانکاری حفر چاه تهران و البرز کرج

حفاری چاه عمیق و نیمه عمیق در شهریار کرج و تهران کف شکنی و احیای چاه قدیمی مقنی حفر چاه آب و فاضلاب شرکت پیمانکاری حفاری و لایروبی و پاک کردن چاه ساخت انواع پمپ توربینی،شفت غلاف شناور حفر چاه

نام و نام خانوادگی:

صفایی

موقعیت:

کرج

تاریخ ارسال:

12 آبان 1401 ساعت 11:57

تاریخ انقضا:

30 آبان 1403

تلفن تماس:

09120584239

موبایل:

09124679907

پست الکترونیکی:

Haffaribaran@gmail.com

اینستاگرام:

تلگرام:

ویدئو:

آدرس:

کرج ، مهرشهر ، بلوار ارم

متن آگهی

موسسه حفاری باران ، مجری حفاری و لایروبی چاه تهران و کرج

موسسه حفاری باران با ۳۵ سال سابقه در زمینه حفاری چاه ،لایروبی،کف شکنی، و احیای چاه قدیمی ،ساخت انواع پمپ توربینی ، شفت و غلاف و شناور وجعبه دنده و…. در خدمت دوستان عزیز می باشد.
 

حفاری و لایروبی چاه عمیق بادسگاه برقی بیصدا در فضاهای بسته 
حفاری چاه دهانه گشاد کشاورزی صنعتی وغیره
بغل کنی چاه عمیق حفر قنات لایروبی قنات حفر کوره و آب انبار مهار ریزش
کول گذاری با استفاده از کمپرسور های دیزیلی وپمپ بادهای برقی بیصدا
ردیابی و اکتشاف آب‌های زیرزمینی
تعیین بهترین مکان جهت حفر چاه عمیق اب با متدهای جدید و متفاوت ژئوفیزیک جهت اخذ نتایج قوی تر
ارائه مشاوره رایگان فنی و حقوقی در امور حفاری تجهیز و بهره برداری چاه‌های آب


شماره تماس :
09124679907
09120584239
09190624478
09197838030


خدمات حفر چاه موسسه حفاری باران 


حفر چاه
حفاری انواع چاه به هر قطر و تا عمق 350 متر با دستگاه ضربه ای و روتاری


بیرون کشیدن جداره 
جک 500 تن تمام هیدرولیک برای بیرون کشیدن جداره چاه


فرچه زنی
فرچه زنی لوله جدار و پاک کردن شبکه های جدار داخل چاه تا هر متراژ


لایروبی
لایروبی و پاک کردن انواع چاه ها به همراه کادر مجرب


ژئوفیزیک
ژئو فیزیک و ژئو الکتریک برای تعیین بهترین مدل برای حفاری چاه


صافکاری لوله جدار
صافکاری لوله جدار چاه با دستگاه بمبر به همراه کادر مجرب
 

نحوه حفر چاه

حفر چاه در هر ساختمان بستگی به مقدار مصرف ساختمان و منطقه آن دارد در مناطقی که زمینی سفت دارد نسبت به زمینی که خاک نرم دارد متراژ چاه فرق می کند زیرا آبکش مناطقی که خاک سفت دارد کم می باشد و باید انباری چاه نسبت به مصرف ساختمان و خاک آن منطقه کنده شود. در حوالی چاه نو چاه کهنه نباشد و اگر هم چاه کهنه ای هست باید تخلیه گردد زیرا همین امر باعث خسارات وتلفات جانی شده است.


احداث ساختمان جدید که با توجه به نوع ساختمان باید عملیات حفر چاه فاضلاب مناسب انجام شود
اولین گام در حفر چاه فاضلاب، مشخص کردن مکان مناسب حفاری است که باید توسط یک کارشناس با توجه به شرایط ساختمان مشخص شود. حفر چاه فاضلاب مناسب برای ساختمان نیاز به تخصص خاصی دارد که هر فرد عادی قادر به انجام آن نمی باشد.


انتخاب نوع دفع و چاه بستگی به جنس خاک و نوع زمین و سطح آب زیر زمینی منطقه ی مورد نظر داشته و در مناطقی که خاک آن به میزان کافی شن و ماسه یا خرده سنگ داشته باشد از چاه جذبی و در مناطقی که خاک آن حاوی رس فراوان یا خاصیت باتلاقی بوده یا سطح آب زیر زمینی بالا باشد (در صورت عدم وجود سیستم فاضلاب شهری) از چاه (مخزن) سپتیک استفاده می گردد.


ما همواره از اکیپ مقنی حفاری چاه فاضلاب در پایتخت ، مجرب برای حفر چاه جذبی فاضلاب استفاده می کنیم . تا با جنس خاک منطقه و نوعی که باید صورت پذیرد آشنایی کامل داشته باشد تا حدی که امکان داد از خطرات احتمالی کاسته شود.


چاه جذبی فاضلاب چیست ؟

یکی از موارد مهم در صنعت ساختمان، سیستم دفع فاضلاب بوده که به دو صورت سیستم فاضلاب شهری و سیستم چاه اجرا می گردد. لیکن در کمال تاسف بدلیل ضعف و نقصان سیستم فاضلاب شهری در تهران و اکثر شهرهای میهنمان، همچنان از روش چاه استفاده می گردد که البته مضرات زیست محیطی و سلامتی آن بر کسی پوشیده نیست.


در نقشه های ساختمانی متاسفانه دیتیلی بابت چاه داده نمی شود و متاسفانه طراحی و مهندسی آن بوسیله مقنی (چاه کن) عمدتا انجام می شود. لذا در این مطلب به درج مواردی در این خصوص می پردازیم به امید آنکه مورد استفاده دوستان  و سازندگان محترم واقع شود.


انتخاب نوع دفع و چاه بستگی به جنس خاک و نوع زمین و سطح آب زیر زمینی منطقه داشته و در مناطقی که خاک آن به میزان کافی شن و ماسه یا خرده سنگ داشته باشد از چاه جذبی و در مناطقی که خاک آن حاوی رس فراوان یا خاصیت باتلاقی بوده یا سطح آب زیر زمینی بالا باشد (در صورت عدم وجود سیستم فاضلاب شهری) از چاه (مخزن) سپتیک استفاده می گردد.


چاه جذبی از سه بخش زیر تشکیل شده است


۱- گلدونی
به دهانه چاه که شکل گلدون داشته (مخروطی یا قیفی) گلدونی گویند و در واقع گلدونی محل جمع آوری فاضلاب و استقرار انتهای لوله های فاضلاب و  وظیفه هدایت فاضلاب به چاه را دارد.


۲- میله
گلوه به قطر ۸۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر که تا سطح لایه نفوذ پذیر خاک عمق داشته را میله گویند.البته بهتر است جهت کاهش اثرات منفی حفر چاه بر سازه ساختمان ،همواره حداقل عمق میله ۶ متر باشد.


۳- انباره
مخزن گنبدی شکل چاه که در لایه نفوذ پذیر خاک حفر می گردد را گویند و وظیفه آن جمع آوری فضولات و جداسازی آب از فاضلاب توسط نشت در لایه های نفوذ پذیر خاک می باشد.


لازم بذکر است حتما باید آب باران و سطحی از چاه فاضلاب انسانی جدا بوده و بهتر است حد الامکان چاه مربوط به آب باران از چاه فاضلاب انسانی دور باشد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر
اخبار و خواندنی ها
کندن کلیه کارهای حفرچاه ساختمان شهرک های صنعتی واداری و غیره بامناسب ترین قیمت حفاری چاه عمیق و نیمه عمیق در شهریار کرج و تهران کف شکنی و احیای چاه قدیمی بهترین مقنی حفر چاه آب و فاضلاب شرکت پیمانکاری حفاری و لایروبی و پاک کردن چاه ساخت انواع پمپ توربینی،شفت غلاف شناور حفر چاه