دوشنبه 1 مرداد 1403، 22 July 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 989

فروش و نصب کناف فیروزکوه

نمایندگی خرید و فروش لوازم کناف فیروزکوه طراحی و نصب سقف و دیوار کناف ایران در فیروزکوه بهترین مجری فروش و تامین لوازم کناف در شرق تهران اجرای باکس کناف دور کار

نام و نام خانوادگی:

-

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

10 اسفند 1401 ساعت 15:54

تاریخ انقضا:

29 اسفند 1403

تلفن تماس:

-

موبایل:

-

وب سایت:

-

پست الکترونیکی:

-

اینستاگرام:

تلگرام:

واتس اپ:

ویدئو:

آدرس:

تهران - پردیس

متن آگهی

نمایندگی فروش لوازم و سازه کناف فیروزکوه

فروش مستقیم و بی واسطه کلیه لوازم و ملزومات کناف در فیروزکوه با کمترین نرخ بازار
پخش سازه و پروفیل و نبشی کناف سقف کاذب 
فروش عمده و خرده میخ و چاشنی 
بزرگترین فروشگاه لوازم کناف شرق تهران 


سقف کاذب چیست:

سقف کاذب سقف ثانویه است که سقف اصلی راپوشش میدهدو یکی ازاصلی ترین اجزاء معماری مدرن است سقف کاذب درزیر سقف اصلی نصب میشود که امکان مخفی کردن سیم کشی های سقف ودسترسی راحت به سیم کشی هادرزمان وقوع مشکل را فراهم میکند وزمینه ساز طراحی های مدرن ونورپردازی های جذاب متناسب بامحیط است ویکی ازمزایای سقف کاذب کاهش صدمات ناشی از وقوع زلزله ویا آتشسوزی میباشد.


مزایای کناف

سقف ها و دیوارهای جداکننده ی تیغه ای کناف، سازه های فلزی یکپارچه گالوانیزه هستند (متغییر بسته به نوع کار) که صفحات روکش دار گچی  بر روی آنها پیچ می شوند و درز بین پانل های کناف با توری بتونه درزگیری پر شده و سطوح صاف به وجود آمده که میتوان آن را رنگ ، کاغذ یا… کرد که در ادامه مزایای استفاده از کناف توضیح داد می شود:


دیوار های کنافی در مقایسه با دیوارهای سنتی و قدیمی حدود ده برابر سبک تر است. پس با کاهش بار مرده ساختمان ، تاثیر نیروی زلزله بر ساختمان بسیار کمتر می شود و در صورت تخریب ساختمان در زمان زلزله ، به علت سبکی و یکپارچگی سیستم کناف ، خطر جانی برای ساکنان به مقداربسیار قابل توجهی کمتر خواهد بود


علاوه بر سبکی  کناف دکوراتیو ، نحوه اتصال و انعطاف پذیریپانل ها به سازه ها هم به گونه ای است که باعث کاهش نیروی زلزله می شود . بدین صورت که استادها(سازه هایی که بصورت افقی در کف ویالای دیوار کار گذاشته میشود) در داخل رانرها (سازه های عمودی که داخل استاد یا همان استات قرار میگیرند) جای بازی دارند و به هم پیچ یا پرچ نمی شوند ، ولی پانل ها به هر دوی آن ها پیچ می شوند.


مزایای سقف کاذب مشبک کناف:

1.سرعت اجرایی بالا
2.دسترسی آسان به فضای تاسیساتی پشت سقف کاذب
3.تعمیر و نگهداری آسان
4.حذف رنگ آمیزی در صورت استفاده از صفحات روکش دار


مقایسه کناف و رابیتس از نظر تناسب با باز سازی ساختمان :

به جرات می توان گفت در زمینه باز سازی ساختمان نیز  به دلایلی که  بیان  شد  ، کناف حرف اول را میزند ( عدم استفاده از جوشکاری و  آسیب به سرامیک و شیشه و .. ، سرعت بالا ، تعداد نفرات کم ، سرعت بسیار بالاتر  و رنگ پذیری کار بلافاصله پس از پایان )


مقایسه کناف و رابیتس از نظر کیفیت :

در این مقایسه نیز اگر منصف باشیم خواهیم گفت : اگر کار کناف توسط اکیپ ماهر انجام شود از نظر کیفیت عاری از هر گونه نقص  و مشکل خواهد بود اما اگر با رعایت استاندارد ها و ضوابط انجام نشود و در مراحل نصب از گروه باتجربه استفاده نشود ، نمیتوان توقع نتیجه مطلوب را داشت .

به طور کلی وقتی تمام تمرکز کارفرما روی پایین آوردن قیمت تمام شده باشد و تمرکز توجه از کیفیت و تجربه و مهارت های مدیریتی و اجرایی پیمانکار برداشته شود ، انتظار کیفیت ، عاقلانه نیست.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر