دوشنبه 1 مرداد 1403، 22 July 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 490

فروش و عرضه نماتدکش و کودهای ارگانیک

شرکت دانش بنیان فصل پنجم تولید کننده اولین نماتدکش کاملا ارگانیک گیاهی در کشور تولید کننده سرکه چوب و کودهای ارگانیک مرکز توزیع و عرضه نماتدکش و کود ارگانیک در شیراز فارس با بهترین قیمت

نام و نام خانوادگی:

مهندس علی خشجان

موقعیت:

شیراز

تاریخ ارسال:

14 آبان 1402 ساعت 11:26

تاریخ انقضا:

30 آبان 1403

تلفن تماس:

09164709845

موبایل:

09961646857

وب سایت:

-

پست الکترونیکی:

-

ویدئو:

آدرس:

شیراز _شهرک آرین _ پارک علم و فناوری _شرکت فصل پنجم

متن آگهی

تولید کننده نماتدکش گیاهی ، سرکه چوب و کودهای ارگانیک

شرکت دانش بنیان فصل پنجم تولید کننده اولین نماتدکش گیاهی کشور، تولید کننده سرکه چوب و کودهای ارگانیک


نماتدکش نماکوب پلاس
کاملا ارگانیک بوده و علاوه بر کنترل و درمان نماتد باعث اصلاح خاک شده و قارچ های خاکزی مانند فوزاریوم و فیتوفترا و ...را کنترل کرده و هم چنین باعث کاهش شوری می شود.
نماکوب پلاس یک کود دارو بوده و علاوه بر خواص درمانی باعث افزایش عملکرد محصول میشود.نماکوب پلاس در محصولات گلخانه ای تا ۴۰درصد افزایش عملکرد داشته و در مرکبات و پسته و انار و سایر درختان تا دو برابر افزایش تناژ را تضمین کرده.هم چنین باغات مرکبات درگیر زوال را درمان کرده و درختان را از خطرات خشکیدگی سرشاخه در امان نگه می دارد.


کود ماهی ماهکود :
یک کود فسفر بالا بوده که باعث افزایش ریشه زایی شده و جایگزین کاملا ارگانیکی برای هیومیک اسید و آمینو اسید و جلبک بوده 


کود مرغی چیکود:
باعث افزایش رشد طولی و افزایش گلدهی و درست شدن میوه می شود.  PH کود مرغی چیکود اسیدی بوده و باعث اصلاح خاک شده و از قلیایی شدن خاک جلوگیری میکند 


سرکه چوب فرح بخش:
کنترل کننده و دور کننده آفت بوده و باعث شادابی و سبزینگی گیاه میشود .هم چنین میتوان در مصرف خاکی به عنوان ضدشوری کاملا ارگانیک استفاده کرد که باعث افزایش عملکرد چشم گیری می شود .


جهت مشاوره رایگان در خصوص باغات و گلخانه با من در تماس باشید 
09164709845
09961646857


مرکز فروش نماتدکش و کودهای ارگانیک

آیا به دنبال راهی هستید تا محصولات کشاورزی خود را از حشرات و آفات محافظت کنید؟ آیا میخواهید باغ و مزرعه خود را به سبزترین و بهترین شکل ممکن تغذیه کنید؟ شما نیاز دارید به تکنولوژی های مدرن و محصولاتی که مناسب برای محیط زیست هستند. 


فصل پنجم، مرکز تولید و عرضه نماتدکش و کودهای ارگانیک، با تجربه بیش از ۵ سال در این صنعت، شما را در این مسیر همراهی میکند. ما تولید کننده اولین نماتدکش گیاهی کشور هستیم که با استفاده از فناوری های نوین و تحقیقات علمی، توانستیم محصولی کارآمد، ایمن و قابل اتکا را برای شما عزیزان به بازار عرضه کنیم.


نماتدکش گیاهی ما برای کنترل آفات، به هنگامی که شمار آفات بیش از حد معمول باشد، عملکرد عالی و مؤثری دارد. همچنین، با عدم استفاده از مواد شیمیایی ضدآفات، امروزه به محیط زیست حساس‌تر از همیشه هستیم و تلاش می‌کنیم تا از دست برداشت این محدودیت‌ها بهترین محصولات ارگانیک را در اختیار شما بگذاریم.


ضمناً، ما تولید کننده سرکه چوب و کودهای ارگانیک هم هستیم. سرکه چوب ما از چوبان طبیعی و بی‌خطر برای محیط زیست تولید میشود و به خصوص در پیشگیری از آلاینده ها و آفات درختان شما موثر است. در مورد کودهای ارگانیک نیز، ما با استفاده از مواد طبیعی که توسط بینش علمی معتبر به آنها رجوع میکنیم، محصولاتی تولید میکنیم که باغ و مزرعه شما را تقویت میکند و به بهبود رشد و بازدهی گیاهان کمک میکند.


حضور ما در بازار، تلاش ما برای ساختن دنیایی بهتر و به همدستی با محیط زیست است. فصل پنجم، شرکت دانش بنیانی است که با اعتماد شما عزیزان، تولیدات عالی خود را به سراسر کشور عرضه میکند. اگر به دنبال محصولاتی هستید که برای محیط زیست بی‌خطر و برای شما عملکرد عالی داشته باشند، ما در خدمت شما هستیم.

همین امروز با ما تماس بگیرید تا بتوانیم شما را در تجربه یک باغ و مزرعه سالم و پربار یاری کنیم. فصل پنجم، حاکی از سبزترین و بهترین راه حل های کشاورزی است.


نماتدکش چیست و چه تاثیری در کشاورزی دارد

نماتدکش (Nematicide) ماده‌ای است که استفاده‌های مختلف در کشاورزی دارد. نماتدها یا کرم‌های دستگاه هضمی قاعده را تشکیل می‌دهند که باعث می‌شوند رشد و عملکرد گیاهان را تحت تأثیر قرار دهند. نماتدکش‌ها با کنترل و کاهش تراکم پوسیدگی نماتود، بهبود محصولات کشاورزی می‌کنند و از خسارات عمده به گیاهان وارد آمده است.


نماتدکش‌ها از طریق جلوگیری از تغذیه نماتودها، تخریب سیستم عصبی آنها، جلوگیری از تشکیل تخم نماتود و سریع‌تر یا کند کردن حرکت نماتودها در خاک موثر هستند. تأثیرات مثبت استفاده از نماتدکش‌ها عبارتند از:


1. کاهش خسارت:
استفاده از نماتدکش‌ها باعث کاهش آفات نماتودی شده و خسارت به گیاهان را کاهش می‌دهد. این ممکن است منجر به افزایش محصولات کشاورزی شود.


2. بهبود کیفیت محصولات:
نماتدکش‌ها بهبود کیفیت محصولات کشاورزی را نیز به همراه دارند؛ زیرا خسارت ناشی از آفات نماتودی می‌تواند باعث کاهش کیفیت محصولات، مثلاً از دست دادن ارزش غذایی، محتوای عناصر غذایی و عرضه مواد مضر در محصولات شود.


3. کنترل آفات پارازیتیک:
نماتدکش‌ها می‌توانند کنترل پارازیت‌های نماتودی که در ریشه‌ها به نماتوهمتوپس اطلاق می‌شود را بر عهده داشته باشند و از خسارت به ریشه‌ها و گیاهان جلوگیری کنند.


با این حال، لازم به ذکر است که استفاده غیرمنظم و ناصحیح از نماتدکش‌ها می‌تواند به مشکلات محیط زیستی و سلامتی انسان‌ها منجر شود؛ بنابراین، استفاده از این مواد باید به‌طور معقول و طبق دستورالعمل‌ها و راهنماهای فنی انجام شود.


تاثیر کاربرد کودهای ارگانیک در باغداری و کشاورزی 

استفاده از کودهای ارگانیک در باغداری و کشاورزی تاثیرات مثبت زیادی دارد. 


1. بهبود بافت خاک:
کودهای ارگانیک باعث بهبود ساختار خاک می شوند و توانایی نگهداری رطوبت را در خاک افزایش می دهند. این باعث افزایش تهویه خاک و افزایش فعالیت میکروارگانیسم های مفید در خاک می شود که برای وزنه برداری و محلول و تحلیل عناصر غذایی برای گیاهان مفید هستند.


2. تامین تغذیه گیاهان:
کودهای ارگانیک حاوی عناصر غذایی مورد نیاز گیاهان هستند که قابل جذب آسان برای گیاهان هستند. این نوع کودها قادر به تامین نیتروژن، فسفر، پتاسیم و سایر عناصر غذایی هستند که برای رشد و توسعه سالم گیاهان ضروری است.


3. افزایش محصولات:
استفاده از کودهای ارگانیک در باغداری و کشاورزی می تواند باعث افزایش عملکرد گیاهان شود. این کودها علاوه بر تامین تغذیه، به گیاهان کمک می‌کنند تا مقاومت طبیعی خود را در برابر آفات و بیماری ها افزایش دهند.


4. حفاظت محیط زیست:
استفاده از کودهای ارگانیک می تواند باعث کاهش استفاده از کودهای شیمیایی و سموم شود، که منجر به آلودگی منابع آب، خاک و همچنین پادزهری حشرات مفید می شود. 


به طور کلی، استفاده از کودهای ارگانیک منجر به بهبود کیفیت خاک، حفظ تنوع زیستی، کاهش آلودگی محیطی و افزایش عملکرد گیاهان می شود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر