یکشنبه 24 تیر 1403، 14 July 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 139

اکسیدور گونی و آسیاب ناخنی و چکشی لرستان

تولید و خرید و فروش دستگاه اکسترودر اکسیدور گونی و نایلون در خرم‌آباد ازنا الیگودرز بروجرد پل‌دختر چگنی دلفان دورود لرستان تولید و ساخت آسیاب چکشی ناخنی شمشیری در لرستان

نام و نام خانوادگی:

مهندس نعل شکن

موقعیت:

لرستان-اصفهان

تاریخ ارسال:

22 اسفند 1402 ساعت 07:55

تاریخ انقضا:

29 اسفند 1403

تلفن تماس:

09136060772

موبایل:

09136060772

پست الکترونیکی:

-

تلگرام:

https://t.me/exidur

آدرس:

کارخانه : اصفهان شهرک صنعتی دولت آباد

متن آگهی

اکسیدور گونی و آسیاب ناخنی و چکشی البرز لرستان

خرید و فروش اکسیدور گونی در لرستان

آیا به دنبال دستگاه های با کیفیت برای بازیافت مواد پلاستیکی هستید؟
شرکت های تکنیک اسپادانا، کارخانه تولید کننده دستگاه اکسیدور اکسترودر، آماده خدمت رسانی به شما در شهر خرم آباد لرستان می باشد.

دستگاه های ما از جمله اکسیدور اکسترودر بازیافت گونی و نایلون، آسیاب چکشی، آسیاب ناخنی، آسیاب شمشیری و دستگاه های گرانول ساز با کیفیت عالی و قابلیت های بسیار منحصر به فردی برای شما فراهم کرده ایم.

ما به تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش بی نظیر خود افتخار می کنیم و همواره در تلاش هستیم تا نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازیم.

با ما تماس بگیرید و دستگاه های بازیافت مواد پلاستیکی مورد نیاز خود را از ما بخواهید. شما همیشه می توانید به ما اعتماد کنید.

دستگاه بازیافت اکسیدور گونی و نایلون

دستگاه بازیافت اکسیدور گونی و نایلون یک تجهیزات صنعتی است که برای بازیافت و مرجوع کردن مواد پلاستیکی مانند پلی اتیلن (PE)، پلی پروپیلن (PP)، پلی اتیلن ترفتالات (PET) و نایلون به حالت اولیه به کار می رود. این دستگاه‌ها به صورت مکانیکی و حرارتی عمل می‌کنند.

در ابتدا مواد پلاستیکی مورد بازیافت را به قطعات کوچک تجزیه کرده و به داخل دستگاه می‌ریزند. سپس دستگاه این مواد را از طریق یک سیستم حرارتی مانند دمای بالا یا فشار بالا، به حالت مایع یا گرافته تبدیل می‌کند. در این مرحله اکسیدور گونی یا نایلون از مواد دیگر جدا می‌شوند و مواد قابل استفاده مجدد وارد فرآیند بازیافت می‌شوند.

به کمک این دستگاه‌ها، مواد پلاستیکی مورد بازیافت به حالت اولیه خود باز می‌گردند و می‌توانند مجدداً برای تولید محصولات پلاستیکی استفاده شوند. این عمل باعث کاهش زباله های پلاستیکی و محیط زیست سالم تر می شود.

تولید دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک یک وسیله مهم در صنعت تولید قطعات پلاستیکی است. این دستگاه از مواد اولیه پلاستیکی به صورت گرانول به صورت مذاب به کمک فشار بالا در قالب‌های مختلف تزریق می‌کند و قطعات پلاستیکی مختلف را تولید می‌کند. 

در صنایع مختلفی از جمله خودروسازی، الکترونیک، بسته‌بندی، پزشکی، آرایشی و بهداشتی، و صنایع خوراکی از دستگاه‌های تزریق پلاستیک استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها به دلیل سرعت بالا، دقت بالا و قابلیت تولید انواع قطعات پلاستیکی با اندازه و شکل‌های مختلف، در صنایع مختلف بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تولید کننده انواع آسیاب صنعتی

آسیاب های صنعتی ناخنی، چکشی و شمشیری به عنوان ابزارهای معمول در صنایع مختلف برای خرد کردن مواد مورد استفاده قرار می گیرند. این آسیاب ها به طریقت های مختلفی کار می کنند:

1. آسیاب های ناخنی:
در این نوع آسیاب ها، مواد از طریق یک غلاف محافظ به وسیله ناخن های موجود در داخل آسیاب، خرد و پودری شده و سپس از طریق مخارج آسیاب خارج می شوند. این نوع آسیاب ها برای خرد کردن مواد سخت و سنگین مانند مواد معدنی و مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

2. آسیاب های چکشی:
در این نوع آسیاب ها، مواد از طریق ضربات چکش ها به قطعات کوچکتر خرد می شوند. این آسیاب ها برای خرد کردن مواد مختلف از جمله غلات، ذرت، چوب و مواد شیمیایی استفاده می شوند.

3. آسیاب های شمشیری:
در این نوع آسیاب ها، مواد از طریق ضربات شمشیر های موجود در داخل آسیاب به قطعات کوچکتر خرد می شوند. این آسیاب ها برای خرد کردن مواد نرم و تخمیری مانند پلاستیک، گیاهان دارویی و مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

از آسیاب های صنعتی ناخنی، چکشی و شمشیری در صنایع مختلفی از جمله مواد غذایی، دارویی، شیمیایی، کشاورزی و معدنی استفاده می شود تا مواد را خرد و پودر کنند و برای فرآوری و تولید محصولات مختلف استفاده شوند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر