یکشنبه 24 تیر 1403، 14 July 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 122

اکسیدور گونی و آسیاب ناخنی و چکشی کرمان

تولید و ساخت و خرید فروش دستگاه اکسترودر اکسیدور زنده خور گونی و نایلون و پلاستیک در کرمان سیرجان رفسنجان بم جیرفت زرند کهنوج شهربابک بردسیر تولید کننده آسیاب صنعتی ناخنی چکشی شمشیری کرمان

نام و نام خانوادگی:

مهندس نعل شکن

موقعیت:

کرمان-اصفهان

تاریخ ارسال:

22 اسفند 1402 ساعت 08:58

تاریخ انقضا:

29 اسفند 1403

تلفن تماس:

09136060772

موبایل:

09136060772

پست الکترونیکی:

-

تلگرام:

https://t.me/exidur

آدرس:

کارخانه : اصفهان شهرک صنعتی دولت آباد

متن آگهی

اکسیدور گونی و آسیاب ناخنی و چکشی کرمان

خرید و فروش دستگاه اکسترودر اکسیدور در کرمان

شرکت های تکنیک اسپادانا با بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید دستگاه های اکسیدور اکسترودر بازیافت گونی و نایلون ، آسیاب چکشی ، آسیاب ناخنی و آسیاب شمشیری ، همواره در جهت ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان عزیز فعالیت می کند.

ما با بهره گیری از تکنولوژی روز و تیم متخصص و مجرب، تضمین می کنیم که محصولات ما با کیفیت بالا و قابلیت اطمینان بیشتری برای شما فراهم می کنند. علاوه بر این، دستگاه های گرانول ساز ما نیز به عنوان یکی از بهترین راه حل های برای بازیافت مواد پلاستیکی شناخته شده اند.

اگر به دنبال یک شریک قابل اعتماد برای تأمین تجهیزات بازیافتی در استان کرمان هستید، با تکنیک اسپادانا تماس بگیرید و ما به شما کمک می کنیم تا به بهره وری بالاتر و هزینه کمتر برای کسب و کار خود برسید.

کارکرد دستگاه اکسیدور گونی و نایلون

دستگاه اکسیدور یک دستگاه صنعتی است که برای بازیافت پلاستیک های گونی و نایلون استفاده می شود. این دستگاه عمل اکسیداسیون را بر روی پلاستیک ها انجام می دهد، که به معنای حرارت دادن به پلاستیک تا آن نقطه که اکسیژن اضافی از آن متعلق می شود تا مولکول های پلاستیک تجزیه شوند.

مراحل کارکرد دستگاه اکسیدور به صورت زیر است:

1. جمع آوری پلاستیک ها: ابتدا پلاستیک های گونی و نایلون جمع آوری می شوند و به قطعات کوچک تر برش داده می شوند تا فرایند اکسیداسیون به راحتی انجام شود.

2. تخلیه و انتقال: پلاستیک های برش داده شده به دستگاه اکسیدور انتقال می شوند و در داخل دستگاه قرار می گیرند.

3. اکسیداسیون: پلاستیک ها به صورت متداول در دستگاه اکسیدور قرار می گیرند و با اعمال حرارت و اکسیژن اضافی، مولکول های پلاستیک تجزیه می شوند. این فرایند باعث تبدیل پلاستیک ها به مواد خام با کیفیت بالا می شود که می توانند دوباره استفاده شوند.

4. خروج محصول: پس از انجام فرایند اکسیداسیون، محصول نهایی از دستگاه خارج می شود و به عنوان برای بازیافت و استفاده مجدد ارائه می شود.

با استفاده از دستگاه اکسیدور، می توان پلاستیک های گونی و نایلون را به شیوه ای پایدار و موثر بازیافت کرد و از آلودگی محیط زیست جلوگیری کرد.

تولید دستگاه تزریق پلاستیک در کرمان

دستگاه تزریق پلاستیک یک دستگاه صنعتی است که برای تولید اشیاء پلاستیکی با استفاده از فرایند تزریق پلاستیک استفاده می‌شود. این دستگاه از یک دیگر کره پلاستیک و یک قالب فلزی یا سیلیکون برای تزریق پلاستیک استفاده می‌کند.

عملکرد دستگاه تزریق پلاستیک به صورت زیر است:

1. ماده پلاستیکی به صورت پلیمر (مواد خام پلاستیک) به داخل دیگرکره پلاستیک، که در دستگاه قرار دارد، بارگذاری می‌شود.

2. دیگرکره پلاستیک به وسیله یک میله یا ویژگی‌های دیگر به سمت قالب حرکت می‌کند.

3.  مواد پلاستیکی به داخل قالب فشرده می‌شود و با استفاده از یک سیستم شفت و پیستون، پلاستیک را بیدات کرده و فشرده می‌کند تا شکل قالب را ایجاد کند.

4. پس از فشردن مواد پلاستیکی درون قالب، قالب به وسیله یک قالب‌گیری سریع تا اجازه به ورود هوا به داخل قالب داده می‌شود.

5. پس از جمع‌آوری اندازه درست از قالب و خنک شدن، پلاستیک از قالب جدا شده و محصول نهایی حاصله توسط دستگاه تزریق پلاستیک بیرون ریزی می شود.

6. نهایتاً، محصول تمیز می‌شود و برای بسته‌بندی آماده می‌شود.

این فرایند تزریق پلاستیک، یک روش سریع، دقیق و کارآمد برای تولید اشیاء پلاستیکی به مقیاس صنعتی است.

طراحی و ساخت دستگاه های آسیاب صنعتی در کرمان

دستگاه آسیاب صنعتی چکشی و ناخنی برای خرد کردن و آسیاب کردن مواد جامد به کار می‌رود. این دستگاه شامل یک قفسه با سوراخ‌های مختلف و چکش‌های قابل تعویض است که در داخل آن قرار دارد. مواد وارد شده از سوراخ‌های قفسه به داخل دستگاه و پس از آن، چکش‌ها با سرعت بالا به آن مواد ضربه وارد می‌کنند و آن‌ها را خرد می‌کنند.

این آسیاب برای خرد کردن موادی مانند غلات، ذرت، ذرت خشک، سویا، گندم، قهوه، ادویه‌ها، مواد غذایی، پلاستیک، کاغذ و غیره استفاده می‌شود. استفاده از دستگاه آسیاب چکشی و ناخنی به ترکیبی از فشار، شکست، سایش و بریدن بستگی دارد و باعث خرد کردن و آسیاب کردن مواد به اندازه دلخواه می‌شود.

در نهایت، مواد خرد شده از طریق سوراخ‌های قفسه خارج می‌شوند و برای استفاده‌های مختلف مانند تهیه خوراک دام و طیور، تولید خوراک، تهیه پودرهای مختلف و غیره، استفاده می‌شوند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر