دوشنبه 1 مرداد 1403، 22 July 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 1854

کارخانه رنگ صنعتی اپوکسی دوجزئی

تولید و فروش انواع رنگ های صنعتی اپوکسی دوجزئی، پلی یورتان دوجزئی، رنگ آستری و رویه روغنی آلکیدی، رنگ مقاوم به حرارت تولید کننده رنگ های دو جزئی در تهران و کرج با بهترین کیفیت و قیمت

نام و نام خانوادگی:

-

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

24 فروردین 1400 ساعت 12:05

تاریخ انقضا:

31 اردیبهشت 1404

تلفن تماس:

-

موبایل:

-

وب سایت:

-

پست الکترونیکی:

-

اینستاگرام:

تلگرام:

واتس اپ:

ویدئو:

آدرس:

-

متن آگهی

تولید رنگ صنعتی اپوکسی دوجزئی

انواع رنگ های صنعتی اپوکسی دوجزئی، پلی یورتان دوجزئی، رنگ آستری و رویه روغنی آلکیدی، رنگ مقاوم به حرارت از تولیدات اکسیر  می باشد.

رنگ صنعتی اپوکسی دو جزئی، یک نوع رنگ صنعتی است که از دو بخش یا دو قسمت تشکیل شده است.
قسمت اول، ترکیبی از رزین اپوکسی و قسمت دوم، ترکیبی از ماده‌ فعال سخت‌کننده است.
پس از مخلوط کردن این دو قسمت، رنگ صنعتی اپوکسی دو جزئی با کیفیت بالا و خواص حرفه‌ای تولید می‌شود.

رنگ صنعتی اپوکسی دو جزئی به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردش، در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، صنایع چوبی، نظامی، الکترونیک، پتروشیمی، پلیمری و ... کاربرد دارد.
این رنگ باعث ایجاد سطح صاف، مقاوم به خوردگی و پارگی، عایق حرارت می گردد.


انواع رنگ اپوکسی دوجزئی

رنگ اپوکسی دو جزئی در انواع مختلفی در بازار تولید می‌شود. انواع رنگ اپوکسی دو جزئی به شرح زیر است:

رنگ اپوکسی دو جزئی تمام شفاف:
این نوع رنگ برای سطوح مختلف، نظیر ساخت و ساز، خودرو، الکترونیک و ... بکار می‌رود. این رنگ، به دلیل شفافیت و براقیتی که دارد، به‌خصوص در سطوحی که به نمایش گذاشته می‌شوند، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رنگ اپوکسی دو جزئی درجه یک:
این نوع رنگ اپوکسی دو جزئی، برای سطوحی مانند صنایع چوبی، فلزی، خودروها، ماشین آلات و ... کاربرد دارد. این رنگ، در برابر خوردگی، ضربه و پوستگی مقاوم است و به سطحی صاف و بدون نقص می‌تواند تبدیل شود.


تولید رنگ پلی یورتان دوجزئی

رنگ پلی یورتان دو جزئی، یک نوع رنگ صنعتی است که از دو قسمت یا دو بخش تشکیل شده است. قسمت اول، ماده پایه یا رزینی است که به صورت سیال و کم‌لزج در اختیار قرار می‌گیرد و قسمت دوم، ماده فعال کننده یا سخت‌کن‌نده است که کار اصلی آن تبدیل کردن ماده پایه به یک سطح سخت، مقاوم و پایدار است.

رنگ پلی یورتان دو جزئی برای پوشش دادن به سطوح مختلف، از جمله ماشین ها، قطعات صنعتی، سازه های فلزی و چوبی، کشتی ها، تجهیزات ورزشی و غیره استفاده می‌شود. این رنگ، به دلیل قابلیت چسبندگی و خواص مقاوم در برابر حرارت، شوک و خش سطحی، به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای پوشش دادن به این نوع سطوح شناخته شده است.

تولید رنگ پلی یورتان دو جزئی به دلیل نیاز قابل توجه بازار و ارتفاع درجه خواص آن، توسط کارخانه‌های متعددی در جهان انجام می‌شود. 


تولید رنگ آستری و رویه روغنی آلکیدی

رنگ آستری و روغنی آلکیدی، دو نوع رنگ صنعتی هستند که در بسیاری از صنایع، نظیر صنایع چوب، فلزی، خودروسازی، ساخت و ساز و ... کاربرد دارند.

رنگ آستری در واقع یک نوع رنگ الکی به شمار می‌رود که اغلب برای کارهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع رنگ با استفاده از روغن‌های پلی الکی آماده می‌شود و معمولاً به عنوان پوشش دهنده ابتدایی سطوح استفاده می‌شود.

روغنی آلکیدی نیز یک نوع رنگ صنعتی است که اغلب برای پوشش دادن به سطوح فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع رنگ با استفاده از روغن‌های آلکیدی و عوامل ترکیب کننده دیگر تولید می‌شود که به سطحی صاف و پر مقاومت مانند چرم در می‌آید.

تولید رنگ آستری و رویه روغنی آلکیدی برای تأمین کیفیت بهتر، باید از مواد اولیه درجه یک تولید گردد.


تولید رنگ مقاوم به حرارت

رنگ مقاوم به حرارت، یک نوع رنگ صنعتی است که برای پوشش دادن به سطوحی که در معرض دماهای بالایی قرار دارند، استفاده می‌شود. این نوع رنگ، برای ساخت و ساز، خودروسازی، الکترونیک و صنایع پلیمری و ... کاربرد دارد.

به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد، رنگ مقاوم به حرارت می‌تواند در دماهای بسیار بالا، پوستگی نکند و رنگ‌ماندگار باشد. همچنین، این نوع رنگ به دلیل خواص عایق حرارتی خود، قابلیت استفاده در انواع مختلف ماشین‌آلات و تجهیزاتی که در دمای بالا کار می‌کنند، را دارا می‌باشد.

تولید رنگ مقاوم به حرارت، با توجه به نیاز و نوع کاربرد، به روش‌های مختلف انجام می‌شود.

 

تولید کننده انواع رنگ

اکسیر تولید کننده انواع ✯ رنگ ساختمانی ✯ رنگ اکریلیک ✯ رنگ اکریلیک نمای ساختمان ✯ رنگ روغنی ✯ رنگ پلاستیک ✯ رنگ نیم پلاستیک

تولید کننده رنگ پلاستیک قابل شستشو ، رنگ نمای ساختمانی قابل شستشو ، چسب ساختمانی ، رنگ پلاستیک درجه 1 ، رنگ

اکرلیک درجه 1 ، رنگ بافت دار درجه یک ، رنگ اکریلیک ، پرایمر زیرکار


فروش رنگهای ساختمانی روغنی و پلاستیک

رنگ اکریلیک نمای داخلی
رنگ پلاستیک نمای داخلی
رنگ اکریلیک نمای خارجی 
فروش نوار کناف ،پودر درزگیر و ماستیک کناف
فروش رنگهای صنعتی جدولی و ترافیک
مینرال (سنگ معدنی نمای ساختمان)
انواع رنگها٫چسبها٫افزودنیهای بتن٫پوششهای سلولزی وابریشمی(بلکاآرسامیکس)٫قلم خشگير اسمارت پن ،

هدف اصلی ما تنها تولید محصولاتی است که علاوه بر کیفیت و بر طرف کردن نیاز بازار داخلی بتواند در سطح جهانی رقابت کند .
مشتری مداری،تدوام کیفیت،وفاداری،مسئولیت پذیری همگی شرکت آیسافام را برآن داشته است که تجربه ای تکرار نشدنی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد؛ و از تجربه های بدی که در زمان خرید برای هموطنان عزیز به وجود می آید جلوگیری کند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر
اخبار و خواندنی ها
تولید و فروش انواع رنگ های صنعتی اپوکسی دوجزئی، پلی یورتان دوجزئی، رنگ آستری و رویه روغنی آلکیدی، رنگ مقاوم به حرارت تولید کننده رنگ های دو جزئی در تهران و کرج با بهترین کیفیت و قیمت تولید کننده انواع رنگ ساختمانی,فروش انواع رنگ پلاستیک و رنگ نیم پلاستیک رنگ روغنی اکرولیک براق،نیم براق و مات فروش انواع رنگ های پایه آب ، امولسیون ، روغنی ، صنعتی(ترافیک و کفپوش) ، مواد شیمیایی مربوط به صنعت رنگ